środa, 10 września 2014

O nas :AGR (Art Goes Rivalry) to nowy projekt mający na celu łączyć przeróżne formy sztuki poprzez rywalizację.

Mamy korzenie mocno hiphopowe jednak ambicje dalekosiężne.
Chcielibyśmy stworzyć różnorodne cykle contestów pozwalające artystom na mierzenie się w odpowiadającym ich umiejętnościom konkurencjach.

Pomysł zrodził się z organizowanej przez nas od października 2013r. Warszawskie Ligi Wolnostylowej (WLW). We wrześniu 2014r. nabrał on właściwego kształtu pod nazwą AGR.
Od tego czasu udało nam się utrzymać Freestylową Ligę WLW. Dołączyć do niej RBL czyli pierwszą w Polsce ligę RapBattle (Rap Battle League), a także 3BL czyli BeatboxBattle League. Wspomagamy organizacyjnie największy turniej Freestylowy w Polsce (WBW) oraz konkursowy przegląd artystyczny GAPA 2014 - HIP HOP wyłaniając najciekawszych artystów młodego pokolenia.

Na rok. 2015r. zaplanowaliśmy dalsze rozszerzanie naszej działalności w nowy kategoriach jak również rozwijanie tych już obecnych zarówno w jakości organizacji jaki zasięgu, który udaje nam się generować.

W tym celu niezmiennie poszukujemy sponsorów i partnerów chcących kształtować wizerunek swojej firmy poprzez ciekawe formy sztuki, pełne emocji i nieprawdopodobnych umiejętności zawodników. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu :

Artur "Theodor" Lewandowski
Mail : agressivepl@gmail.com
Tel : 515 985 360 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz